Operaatorite koolitus

aqua consult Baltic sõlmis Keskkonnaministeeriumiga lepingu veetöötlusjaamade ja reoveepuhastite operaatorite koolituseks aastatel 2021-2023. Kolme nädala pikkune koolitus annab praktilised oskused veetöötlusjaamade ja reoveepuhastite opereerimiseks. Koolitused toimuvad kaks korda aastas ning järgmine koolitus toimub 2022 aasta sügisel.

 

Aasta 2022 sügisene kursus toimub kolmel nädalal:
03. – 07. oktoober joogiveepuhastus,
10. – 14. oktoober reoveepuhastuse,
31. okt. – 04.november praktiline osa.

Tegemist on tasuta veebikoolitusega. Osavõtusoovi korral palume täita registreerimisvorm.

Registreerumise tähtaeg on 29. september 2022 kell 14:00.

Koolituse eesmärgiks on anda laiapõhine ülevaade vee- ja reoveepuhastuse operaatori põhiülesannetest, rakendatavatest tehnoloogiatest ning siduda need praktiliste kogemustega. Koolituse viimasel nädalal vahendatakse praktilisi kogemusi ja juhiseid puhastite ning nendes toimuvate protsesside optimaalseks opereerimiseks. Koolitust viivad läbi pika kogemusega oma ala spetsialistid.

Koolitus on eesti keeles. Iga osavõtja saab koolitusmaterjalid alla laadida veebist – Google Drive-st, mille link saadetakse enne koolitust. Veebikoolitus viiakse läbi MS Teams rakenduse vahendusel. Koolitusel osalemiseks on vaja hea internetiühendusega arvutit, veebikaamerat, mikrofoni ja kõlareid või kõrvaklappe. Juhul, kui teil ei ole arvutis installeeritud MS Teams-i rakendust, siis selle seadistamise kohta saadetakse juhend enne koolitust.

Koolituse viimasel päeval toimub teadmiste kontroll. Koolituse läbimise eelduseks on vähemalt 75% ulatuses e-loengutes osalemine ning praktilise osa läbimine.

Peale registreerumist palume meile kindlasti teatada, kui kursusele registreerunul ei ole siiski võimalik kursusest osaliselt või täies mahus osa võtta.

 

Täiendav informatsioon:

Mariliis Hänilane
tel nr: +372 5801 5004
e-post: mariliis@aquaconsult.ee