Operaatorite koolitus

OÜ aqua consult Baltic on läbi viinud reoveepuhasti operaatorite koolitusi nii Eestis kui välismaal. Oleme enam kui 10 aastat Keskkonnaministeeriumi tellimusel viinud Eestis läbi reoveepuhastite operaatorite koolitusi. Aastast 2021 teostame nii reovee kui joogiveepuhasti operaatorite koolitusi.

Aasta 2023 kevadine kursus toimub kolmel nädalal:
10. – 14. aprill joogiveepuhastus,
17. – 21. aprill reoveepuhastuse,
08. – 12.mai praktiline osa.

Tegemist on tasuta veebikoolitusega. Osavõtusoovi korral palume täita registreerimisvorm.

Registreerumise tähtaeg on 31. märts 2023 kell 14:00.

Koolituse eesmärgiks on anda laiapõhine ülevaade vee- ja reoveepuhastuse operaatori põhiülesannetest, rakendatavatest tehnoloogiatest ning siduda need praktiliste kogemustega. Koolituse viimasel nädalal vahendatakse praktilisi kogemusi ja juhiseid puhastite ning nendes toimuvate protsesside optimaalseks opereerimiseks. Koolitust viivad läbi pika kogemusega oma ala spetsialistid.

Koolitus on eesti keeles. Iga osavõtja saab koolitusmaterjalid alla laadida veebist – Google Drive-st, mille link saadetakse enne koolitust. Veebikoolitus viiakse läbi MS Teams rakenduse vahendusel. Koolitusel osalemiseks on vaja hea internetiühendusega arvutit, veebikaamerat, mikrofoni ja kõlareid või kõrvaklappe. Juhul, kui teil ei ole arvutis installeeritud MS Teams-i rakendust, siis selle seadistamise kohta saadetakse juhend enne koolitust.

Koolituse viimasel päeval toimub teadmiste kontroll. Koolituse läbimise eelduseks on vähemalt 75% ulatuses e-loengutes osalemine ning praktilise osa läbimine.

Peale registreerumist palume meile kindlasti teatada, kui kursusele registreerunul ei ole siiski võimalik kursusest osaliselt või täies mahus osa võtta.

 

Täiendav informatsioon:

Mariliis Hänilane
koolituse koordinaator

tel nr: +372 5801 5004
e-post: mariliis@aquaconsult.ee