OÜ aqua consult baltic on sõltumatu keskkonnatehnoloogia projekteerimis- ja konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud vee- ja reoveepuhastuse lahendustele. Omades Eestis suurimat reoveepuhastite tehnoloogia projekteerimisele ja nõustamisele spetsialiseerunud meeskonda, on meie eesmärgiks pakkuda oma klientidele alati parimat reoveepuhastuse tehnoloogiat. 

Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on joogivee-, reovee- ja veepõhiste tootmisprotsessidega seonduv nõustamine, projekteerimine ja projektijuhtimine. Oleme spetsialiseerunud eelkõige reoveepuhastuse arendamisele, kuid ka kogu sellega kaasnevatele tehnoloogiatele nagu settekäitlus, biogaasi- ja kuivatustehnoloogiad, sademevee majandamine, reostunud õhu puhastamine, energiatehnoloogiad ning energiatarbe optimeerimine. 

Reoveepuhastite projekteerimisel alustame reoveeuuringutest ja alternatiivide analüüsist sobivaima tehnoloogia valikuks ning enamasti oleme kaasatud kuni meie projekteerimise tulemusel valminud puhasti käivitamise ja optimeerimiseni. Teeme tihedalt koostööd ülikoolide spetsialistidega tehnoloogiauuringute läbiviimisel ja tehnoloogia arendamisel ning kasutame teie reoveeprobleemi lahendamiseks võimalikult kaasaegseid tehnoloogiaid. 

Oma tegevuses oleme sõltumatud tehnoloogia tootjatest ning seame eesmärgiks pakkuda oma klientidele alati parima ja optimaalseima tehnoloogilise lahenduse. Selle tagamiseks teeme koostööd maailma juhtivate seadme- ja tehnoloogiatarnijatega.

OÜ aqua consult Baltic on asutatud osana aqua consult Ingenieur GmbH-st mille peakontor asub Hannoveris Saksamaal. Kui Eestis oleme oma tegevusalal tegutsenud juba üle 25 aasta ja teostanud üle 150 reoveepuhasti projekti, siis koos 40-aastase kogemusega Saksa partneritega on meil kompetentsi ja kogemusi vähemalt 1000 reoveepuhasti projekteerimisest.

Reoveepuhastuse tehnoloogia on meie kirg! Aita meil seda realiseerida, võta meiega ühendust!

Buy Soma With Mastercard Buy Diazepam Legally Uk https://fincadeuga.com/310dlcw4ur Order Xanax To Canada https://www.antim.org/v8cbj9jhmyq https://domarco.com/v73jrl5m7 https://sitep.com/kdvetlvgh https://curtidospinos.com/en/leather-cord/g1l2r8v1 https://fruitssp.com/noticies/z17to4kn0x https://anferoptica.com/l445uik https://editores-euskadi.net/k8w12km8m https://satellite-bandwidth.net/2023/09/07/0wcngyjowak https://www.pointfort-fichet.com/kfu36xd https://curtidospinos.com/en/leather-cord/3iaudw8zp https://anferoptica.com/ebyamk1 https://www.francisdeblas.com/rgqeotwyu0 https://parksiderestaurant.co.uk/li19qm7m https://fruitssp.com/noticies/qmohjawrl https://www.fundacion-salto.org/kl077088 https://www.colmadoezcaray.com/p35r88g https://www.pointfort-fichet.com/0d30r9r https://fincadeuga.com/xd1xw9rrkkm https://www.antim.org/bsxczbq96js https://centrovino-ribeirasacra.com/2023/09/07/vysnazbe https://www.angimage.com/edorew4w94 https://www.pointfort-fichet.com/vbhwrn3gqc Buy Diazepam Next Day Delivery Uk https://www.colmadoezcaray.com/ge3kzjb https://www.sinpunktofijo.com/2023/09/07/2s54oph Buy Soma Now https://centrovino-ribeirasacra.com/2023/09/07/gozw73p https://editores-euskadi.net/d19cjtg https://sitep.com/jpxcy6svn https://fincadeuga.com/8f08lcngte https://anferoptica.com/o9unv961 https://curtidospinos.com/en/leather-cord/5z1uyb4z https://parksiderestaurant.co.uk/rm2l0w2