OÜ aqua consult baltic on sõltumatu keskkonnatehnoloogia projekteerimis- ja konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud vee- ja reoveepuhastuse lahendustele. Omades Eestis suurimat reoveepuhastite tehnoloogia projekteerimisele ja nõustamisele spetsialiseerunud meeskonda, on meie eesmärgiks pakkuda oma klientidele alati parimat reoveepuhastuse tehnoloogiat. 

Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on joogivee-, reovee- ja veepõhiste tootmisprotsessidega seonduv nõustamine, projekteerimine ja projektijuhtimine. Oleme spetsialiseerunud eelkõige reoveepuhastuse arendamisele, kuid ka kogu sellega kaasnevatele tehnoloogiatele nagu settekäitlus, biogaasi- ja kuivatustehnoloogiad, sademevee majandamine, reostunud õhu puhastamine, energiatehnoloogiad ning energiatarbe optimeerimine. 

Reoveepuhastite projekteerimisel alustame reoveeuuringutest ja alternatiivide analüüsist sobivaima tehnoloogia valikuks ning enamasti oleme kaasatud kuni meie projekteerimise tulemusel valminud puhasti käivitamise ja optimeerimiseni. Teeme tihedalt koostööd ülikoolide spetsialistidega tehnoloogiauuringute läbiviimisel ja tehnoloogia arendamisel ning kasutame teie reoveeprobleemi lahendamiseks võimalikult kaasaegseid tehnoloogiaid. 

Oma tegevuses oleme sõltumatud tehnoloogia tootjatest ning seame eesmärgiks pakkuda oma klientidele alati parima ja optimaalseima tehnoloogilise lahenduse. Selle tagamiseks teeme koostööd maailma juhtivate seadme- ja tehnoloogiatarnijatega.

OÜ aqua consult Baltic on asutatud osana aqua consult Ingenieur GmbH-st mille peakontor asub Hannoveris Saksamaal. Kui Eestis oleme oma tegevusalal tegutsenud juba üle 25 aasta ja teostanud üle 150 reoveepuhasti projekti, siis koos 40-aastase kogemusega Saksa partneritega on meil kompetentsi ja kogemusi vähemalt 1000 reoveepuhasti projekteerimisest.

Reoveepuhastuse tehnoloogia on meie kirg! Aita meil seda realiseerida, võta meiega ühendust!

https://makeitagarden.com/ambien-sale-online-cheap Buy Ambien Overnight Cod https://www.club-italia.com/2024/06/zolpidem-tartrate-mail-order https://www.ag23.net/buy-zolpidem-online-uk Ambien Where To Buy https://forumlenteng.org/zolpidem-tartrate-mail-order https://vita.com.bo/buy-ambien-online-cheap https://creightondev.com/2024/06/24/buy-zolpidem-tartrate-online https://creightondev.com/2024/06/24/order-ambien-online-usa https://exitoffroad.com/zolpidem-generic-purchase https://forumlenteng.org/zolpidem-online-uk https://starbrighttraininginstitute.com/buy-zolpidem-tartrate-10-mg Buy Zolpidem 10Mg Online https://www.club-italia.com/2024/06/order-ambien-online-uk https://vita.com.bo/buy-zolpidem-europe https://habitaccion.com/order-ambien-cr Online Doctor Prescription Ambien https://exitoffroad.com/ambien-10mg-buy-online https://medcardnow.com/buying-zolpidem Zolpidem Online Paypal Prescription Ambien Online https://forumlenteng.org/buy-ambien-online-europe https://vita.com.bo/zolpidem-purchase-online Buy Ambien Overnight Shipping https://vita.com.bo/ambien-to-buy-from-uk https://forumlenteng.org/buy-herbal-ambien Ambien Sales Online https://www.ag23.net/buy-zolpidem-online-canada Buy Ambien Cr 12.5 Online https://medcardnow.com/can-i-buy-ambien-online https://forumlenteng.org/buy-herbal-ambien https://www.club-italia.com/2024/06/zolpidem-cheap-online https://www.magiciansgallery.com/2024/06/ambien-brand-online https://arkipel.org/ambien-buy-online-uk https://www.ag23.net/buy-ambien-online-canada https://exitoffroad.com/zolpidem-online-australia https://creightondev.com/2024/06/24/buy-ambien-online