OÜ aqua consult baltic on sõltumatu keskkonnatehnoloogia projekteerimis- ja konsultatsiooniettevõte, mis on spetsialiseerunud vee- ja reoveepuhastuse lahendustele. Omades Eestis suurimat reoveepuhastite tehnoloogia projekteerimisele ja nõustamisele spetsialiseerunud meeskonda, on meie eesmärgiks pakkuda oma klientidele alati parimat reoveepuhastuse tehnoloogiat. 

Meie põhiliseks tegevusvaldkonnaks on joogivee-, reovee- ja veepõhiste tootmisprotsessidega seonduv nõustamine, projekteerimine ja projektijuhtimine. Oleme spetsialiseerunud eelkõige reoveepuhastuse arendamisele, kuid ka kogu sellega kaasnevatele tehnoloogiatele nagu settekäitlus, biogaasi- ja kuivatustehnoloogiad, sademevee majandamine, reostunud õhu puhastamine, energiatehnoloogiad ning energiatarbe optimeerimine. 

Reoveepuhastite projekteerimisel alustame reoveeuuringutest ja alternatiivide analüüsist sobivaima tehnoloogia valikuks ning enamasti oleme kaasatud kuni meie projekteerimise tulemusel valminud puhasti käivitamise ja optimeerimiseni. Teeme tihedalt koostööd ülikoolide spetsialistidega tehnoloogiauuringute läbiviimisel ja tehnoloogia arendamisel ning kasutame teie reoveeprobleemi lahendamiseks võimalikult kaasaegseid tehnoloogiaid. 

Oma tegevuses oleme sõltumatud tehnoloogia tootjatest ning seame eesmärgiks pakkuda oma klientidele alati parima ja optimaalseima tehnoloogilise lahenduse. Selle tagamiseks teeme koostööd maailma juhtivate seadme- ja tehnoloogiatarnijatega.

OÜ aqua consult Baltic on asutatud osana aqua consult Ingenieur GmbH-st mille peakontor asub Hannoveris Saksamaal. Kui Eestis oleme oma tegevusalal tegutsenud juba üle 25 aasta ja teostanud üle 150 reoveepuhasti projekti, siis koos 40-aastase kogemusega Saksa partneritega on meil kompetentsi ja kogemusi vähemalt 1000 reoveepuhasti projekteerimisest.

Reoveepuhastuse tehnoloogia on meie kirg! Aita meil seda realiseerida, võta meiega ühendust!

https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/06tipod3 Order Tramadol Online Europe Cheap Tramadol Online Overnight Delivery https://asperformance.com/uncategorized/9yotl1o https://tankinz.com/iinfpkm1 Tramadol For Sale Cheap https://ncmm.org/yep2uqxkp94 Tramadol Cheapest Online https://elisabethbell.com/smycpsb https://www.goedkoopvliegen.nl/uncategorized/78nlo7t35wg https://wasmorg.com/2024/03/07/9ri7zuy https://www.mominleggings.com/hka9oklv Tramadol Ordering Online Online Tramadol Mastercard https://ncmm.org/h7j84h95 http://countocram.com/2024/03/07/dsgvj7a2 https://fotballsonen.com/2024/03/07/w5eqfuvy Purchase Tramadol Uk https://musiciselementary.com/2024/03/07/2jt36uxc7j7 https://www.worldhumorawards.org/uncategorized/7wtawzzy Tramadol Overnight Delivery Mastercard https://giannifava.org/aiqasydso Tramadol Pills Online Tramadol Mastercard Tramadol Medication Online Tramadol Buy Online Cheap Uk https://www.jamesramsden.com/2024/03/07/fkqp1u8gey https://giannifava.org/tomwkcqs911 https://elisabethbell.com/3bwg50p888 https://asperformance.com/uncategorized/66o92gy8tx https://www.mominleggings.com/7iuo6wpsgs http://countocram.com/2024/03/07/z1qpqa9p https://tankinz.com/8qozay00